Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
praca / kariera
Automatyk - Serwisant Instalacji Wentylacyjnych, Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Sanitarnych

Zakres obowiązków:
- serwis – naprawa – wykonawstwo systemów automatyki wentylacji, klimatyzacji i urządzeń chłodniczych

Wymagania:
- doświadczenie w instalacjach chłodniczych, klimatyzacyjnych i sanitarnych
- znajomość automatyki
- uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- umowa o pracę lub inne formy

Wykształcenie minimum zawodowe.

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszę o przesłanie aplikacji na adres:
i.kmiecik@abas.net.pl (temat: PRACA)

tel. 605 032 949

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".
powrot

Projekt i wykonanie SN-DESIGN