Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia
dzial serwisu
    Dział Serwisu naszej firmy jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku odnośnie obsługi urządzeń oraz systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i sanitarnych zarówno w okresie obowiązywania gwarancji jak również w okresie późniejszym. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnić Państwu prawidłowe i bezawaryjne funkcjonowanie urządzeń zainstalowanych w Państwa obiekcie.

    Dział Serwisu firmy ABAS Inwestycje tworzy zespół doświadczonych instalatorów, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje.

OFERUJEMY:
1. NAPRAWĘ URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH.
2. PRZEGLĄDY TECHNICZNE.
3. SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY URZĄDZEŃ WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH.
4. SZKOLENIE UŻYTKOWNIKA

    Warto pamiętać, że podstawowym warunkiem wykonywania uprawnień wynikających z gwarancji jest cykliczne dokonywanie co najmniej dwa razy w roku płatnych przeglądów technicznych urządzeń przeprowadzanych przez AUTORYZOWANY PUNKT SERWISOWY.

    Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wykonywany jest na podstawie pisemnego zlecenia lub podpisania umowy serwisowej. Korzystniejsze dla klienta jest podpisanie umowy serwisowej ze względu na:
1. Pierwszeństwo w przypadku wystąpienia awarii.
2. Niezwłoczny przyjazd serwisu.
3. Regularność przeglądów technicznych minimalizująca ryzyko wystąpienia awarii.


 
Projekt i wykonanie SN-DESIGN